Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Bedroom furniture leather adjustable storage function bed
Bedroom furniture leather adjustable storage function bed
Bedroom furniture leather adjustable storage function bed
Bedroom furniture leather adjustable storage function bed
Bedroom furniture leather adjustable storage function bed

Мебел за спална соба кожа прилагодлива функција за складирање кревет

Мултифункционален кожен кревет во стилот на Америка. 90° различни агли прилагодливи потпирачи за глава исполнуваат потребата на различни луѓе. Подигнете ја функцијата кревет нуди голем простор за складирање. Дрвена летва со висок квалитет може најдобро да го поддржува вашето тело. За употреба со баотискиот душек може да ви донесе одморен сон.

Детал за производот

Повратни информации сега

Мебел за спална соба кожа прилагодлива функција за складирање кревет

Мултифункционален кожен кревет во стилот на Америка. 90° различни агли прилагодливи потпирачи за глава исполнуваат потребата на различни луѓе. Подигнете ја функцијата кревет нуди голем простор за складирање. Дрвена летва со висок квалитет може најдобро да го поддржува вашето тело. За употреба со баотискиот душек може да ви донесе одморен сон.

 

Тип: Хотелски пакет; Хотелска соба; Мебел за спални
Материјал: Ткаенина; Пена; Metal support; Wooden slat and legs
Изглед: Modern style
Место на потекло: Гуангдонг,Кина
Име на производ: кревет; Leather bed; adjustable beds; bed base
Број на модел: #BF-AU01-39
Покривен материјал: Кожа
Функција: Adjustable headrest; storage bed
Димензија(цм): Single; Full; Queen; King
Големина на пакување(цм): Total 4 PCS
Тежина: Base on size
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
ОЕМ&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; СГС;

 

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~:Надворешен слој со неткаен.

П.: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П.: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Ние сме лоцирани во ShunDe, Градот Фошан, Провинција Гуангдонг, Кина

П.:Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме еден на еден после следење на продажбата. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ние ќе го сфатиме решението и ќе ви дадеме повратна информација.

П.:Кој е вашиот MOQ?
А:Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П.: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат огноотпорноста како што се CA117, BS5852, BS7177, BS7176, и E0 / E1.

П.:Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Лекари и столици.

П.: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќекратна боја за избор во различни материјали како што е Топ жито кожа, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П.:Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да трае околу 30 ~ 35 дена.

П.:Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П.:Дали имате залихи на производи?
А: Не, ние сме ОЕМ и ODM производителот, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П.: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Ние можеме да испратиме ткаенина или кожа примерок директно до вас. На производот ODM треба да се наплатува надомест за примерок, после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П.: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софи е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за внатрешна структура.

Ознаки:

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
НА
ЛИНИЈА
ПРАВДА СЕГА