Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

American Design black leather corner sofa sale, movable back cushoion
American Design black leather corner sofa sale, movable back cushoion
American Design black leather corner sofa sale, movable back cushoion
American Design black leather corner sofa sale, movable back cushoion
American Design black leather corner sofa sale, movable back cushoion

Продажба на аголен софа од црна кожа од американски дизајн, подвижна перница за грб

Продажба на троседот од црно кожно катче, подвижна задна рамка и потпирач за рака, голема аголна гарнитура да биде кревет за спиење и лежење. Cебната перница за седиштето е удобна и издржлива. Мода, сјајна, ситните метални нозе го прават троседот полуксузен.

Детал за производот

Повратни информации сега

Продажба на троседот од црно кожно катче

Мебел за дневна соба поставен врвен кожен софа од жито, подвижна задна рамка, и потпирач за рака, голема аголна гарнитура да биде кревет за спиење, и легна. Перницата за седиштата во џебна серпентина е удобна и издржлива. Мода, сјајна, ситните метални нозе го прават троседот полуксузен.

 

Тип: Дневна соба софа мебел; Хотелски пакет; Хотелска соба;Мебел за спални
Материјал: Ткаенина; метална нога; цврсто дрво&иверица; пена,метален механизам
Изглед: Модерна; Американски стил
Место на потекло: Гуангдонг,Кина
Име на производ: Продажба на троседот од црно кожно катче; Модерна кожа троседот;
Број на модел: #0727
Покривен материјал: Кожа
Функција: Подвижна рамка за назад
Димензија на(цм): 303L*248W*88H; Прилагодена големина
Големина на пакување(цм): 308L*254W*93H
Тежина: 150КГС
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
ОЕМ&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; СГС;

 

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~:Надворешен слој со неткаен.

П.: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П.: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Се наоѓаме во Шунде, Градот Фошан, Провинција Гуангдонг, Кина

П.: Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме следење по продажба еден на еден. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ќе го дознаеме решението и ќе ви дадеме повратни информации.

П.: Кој е вашиот MOQ?
А: Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П.: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат отпорноста на пожар како што е CA117, БС5852, БС7177, BS7176, и E0 / E1.

П.: Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Лекари и столици.

П.: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќе бои за избор во различни материјали, како што е кожа од врвно зрно, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П.: Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да потрае околу 30 ~ 35 дена.

П.: Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П.: Дали имате залиха на производи?
А: Не, ние сме ОЕМ и ODM производителот, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П.: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Можеме да испратиме примерок од ткаенина или кожа директно до вас. На производот ОДМ треба да му се наплати такса за примерок после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П.: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софите е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за структурата на идните извори.

Ознаки:

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
НА
ЛИНИЈА
ПРАВДА СЕГА