Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed

Мебел за спални кревет за чување црна кожа

Црниот кревет за складирање на кожа е добро да се избере за мала спална соба затоа што секогаш ќе го зголеми визуелно и ќе додаде сензуална леснотија. Овој црн комбинира гламур со стил и силна јорганна главата, како и целина што крие кутии за складирање.

Детал за производот

Повратни информации сега

Кревет за складирање од црна кожа

Детал за производот

Мултифункционален кревет за складирање на црна кожа во стил на Америка, 90 ° различни агли, прилагодлив потпирач за глава ја задоволуваат потребата на различни луѓе. Подигнете ја функцијата кревет нуди голем простор за складирање. Дрвена летва со висок квалитет може најдобро да го поддржи вашето тело. Дизајнот ќе ги привлече модерните трендови со својот тапацир од црна кожа и табла за прилагодување бел душек. Баотискиот душек и креветот се способни да ви донесат мирен сон.

Кожениот кревет за складирање е опремен со целосно прилагоден тапацир, тркалезно аголно главата, од лежерно до софистицирано

Тапациран со рака во издржлива кожа по ваш избор
1. Дрвена летва и нозе, метална рамка за супериорна цврстина, долготрајна издржливост
2. Достапно во кралица, крал, и други големини
3. Кожата се спротивставува на истурање и дамки
4. Потпирачот за глава е прилагодлив како лежалка
5. Цврста и флексибилна пружина за поддршка на душекот

 

Leather storage bed

 

Тип: Хотелски пакет; Хотелска соба; Мебел за спални
Материјал: Ткаенина; Пена; Метална поддршка; Дрвена летва и нозе
Изглед: Модерен стил
Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Име на производ: Кожен кревет за складирање
Број на модел: #БФ-АУ01-39
Покривен материјал: Кожа
Функција: Прилагодлив потпирач за глава; кревет за складирање
Димензија(цм): Сингл; Полн; Кралицата; Кинг
Големина на пакување(цм): Вкупно 4 Компјутери
Тежина: Основа на големината
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
ОЕМ&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; СГС;

 

The cut off corner headrest of the leather storage bed The firmly bed legs of the leather storage bed The leather storage bed is placed on the bedroom

Стандарден пакет

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~:Надворешен слој со неткаен.

Најчесто поставувани прашања

П.: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П.: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Се наоѓаме во Шунде, Градот Фошан, Провинција Гуангдонг, Кина

П.: Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме следење по продажба еден на еден. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ќе го дознаеме решението и ќе ви дадеме повратни информации.

П.: Кој е вашиот MOQ?
А: Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П.: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат отпорноста на пожар како што е CA117, БС5852, БС7177, BS7176, и E0 / E1.

П.: Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Лекари и столици.

П.: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќе бои за избор во различни материјали, како што е кожа од врвно зрно, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П.: Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да потрае околу 30 ~ 35 дена.

П.: Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П.: Дали имате залиха на производи?
А: Не, ние сме производители на OEM и ODM, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П.: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Можеме да испратиме примерок од ткаенина или кожа директно до вас. На производот ODM треба да се наплати такса за примерок, после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П.: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софите е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за структурата на идните извори.

Ознаки:

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
НА
ЛИНИЈА
ПРАВДА СЕГА