Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair

Темно сиво јадење стол

Потпирач за грб во форма со пена со висока густина што ве прави да се чувствувате меко и исто така, поддржувате. Темно сивата кадифена ткаенина би била лесна за чистење. Дизајнираниот дизајн на потпирачите за рака треба да одговара на различни маси за јадење. Цврста основа за столче од дрво што го прави работниот век подолг и интегриран дизајн.

Детали за производот

Повратни информации сега

Темно сиво јадење стол

Потпирач за грб со пена со висока густина што прави да се чувствувате меко и исто така поддржува. Темно сивата кадифена ткаенина би била лесна за чистење. Рационализираниот дизајн на потпирачите за раце треба да се совпадне со трпезариски маси со различна висина. Основата на столчето од цврсто дрво што го прави работниот век подолг и интегриран дизајн.

 

Type: Домашен мебел, Трпезарија, Хотел Трпезарија
Материјал: Кадифена ткаенина; Цврсто дрво; Пена
Изглед: Современа мебел
Место на потекло: Гуангдонг,Кина
Име на производ: Стол за јадење со цврсто дрво; Јадење стол; Едноставен дизајн стол
Број на модел: #1210
Покривен материјал: Ткаенина
Функција: Јадење стол
Димензија(cm): 79L * 80W * 91 / 42H
Големина на пакување(cm): 81L * 82W * 93H;
Тежина: 50КГС
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45days
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т/Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
OEM&ОДМ: Yes
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; SGS;

 

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~: Надворешен слој со неткаен.

П: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Се наоѓаме во Шунде, Foshan Сити, Провинција Гуангдонг, Кина

П: Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме следење по продажба еден на еден. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ќе го дознаеме решението и ќе ви дадеме повратни информации.

П: Кој е вашиот MOQ?
А: Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат отпорноста на пожар како што е CA117, БС5852, БС7177, BS7176, и E0 / E1.

П: Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Вдлабнатини, и столици.

П: Може ли да изберам боја?
А: Yes, имаме повеќе бои за избор од различни материјали, како што е кожа од врвно зрно, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П: Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да потрае околу 30 ~ 35 дена.

П: Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т/Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П: Дали имате залиха на производи?
А: бр, ние сме ОЕМ и ODM производителот, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Можеме да испратиме примерок од ткаенина или кожа директно до вас. На производот ОДМ треба да му се наплати такса за примерок после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софите е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за структурата на идните извори.

Ознаки:

Испратете ни ја вашата порака:

ИСТРАЖУВАЈТЕ СЕГА
секс кукли секс кукли за продажба љубовни кукли јапонска секс кукла секс кукла со рамен гради мала секс кукла вистински кукли 163см секс кукла милф секс кукли дебели секс кукли
НА
ЛИНИЈА
ИСТРАЖУВАЈТЕ СЕГА