Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa

Елегантна виолетова модерна колиба за дневна колиба

Модерна колиба за дневна колиба со елегантна виолетова боја - мрзливо мистериозно, но благодатно шармантно. Цврстите дрвени нозе во голема мера претставуваат моќна поддршка. Удобното чувство се наоѓа во седење на таков тросед со употреба на џебна пружина & сунѓер со висока густина.

Детали за производот

Повратни информации сега

Модерна колиба за дневна колиба

Ткаенина во современ стил домашна дневна соба модерна колиба за дневна колиба. Елегантно виолетово - мрзливо мистериозно, но благодатно шармантно. Цврстите дрвени нозе во голема мера претставуваат моќна поддршка. Удобното чувство се наоѓа во седење на таков тросед со употреба на џебна пружина & сунѓер со висока густина.

 

Тип: Дневна соба софа мебел; Дневна; Мебел за спални
Материјал: Ткаенина; Дрвени нозе; Цврсто дрво&иверица; Пена
Изглед: Модерен стил
Место на потекло: Гуангдонг,Кина
Име на производ: Модерна ткаенина тросед; Кауч-дневна троседот,кревет со сода
Број на модел: #0886
Покривен материјал: Ткаенина
функција: Ткаенина кабина дневна троседот
Димензија(цм): 162L * 80W * 90H
Големина на пакување(цм): 164L * 82W * 92H
Тежина: 47КГС
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: T / T, 35% депозит, биланс пред породувањето
пакување: Екстра силно пакување
OEM&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; SGS;

 

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~:Надворешен слој со неткаен.

П: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Ние сме лоцирани во ShunDe, Сити Фошан, провинција Гуангдонг, Кина

П:Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме еден на еден после следење на продажбата. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ние ќе го сфатиме решението и ќе ви дадеме повратна информација.

П:Кој е вашиот MOQ?
А:Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат огноотпорноста како што се CA117, BS5852, BS7177, BS7176, и E0 / E1.

П:Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Лекари и столици.

П: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќекратна боја за избор во различни материјали како што е Топ жито кожа, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П:Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да трае околу 30 ~ 35 дена.

П:Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. T / T, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П:Дали имате залихи на производи?
А: бр, ние сме ОЕМ и ODM производителот, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Ние можеме да испратиме ткаенина или кожа примерок директно до вас. На производот ODM треба да се наплатува надомест за примерок, после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софи е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за внатрешна структура.

Ознаки:

Испратете ни ја вашата порака:

ИСТРАЖУВАЈ СЕГА

Препорака за производ

секс кукли секс кукли за продажба љубовни кукли јапонска секс кукла секс кукла со рамен гради мала секс кукла вистински кукли 163см секс кукла милф секс кукли дебели секс кукли
НА
ЛИНИЈА
ИСТРАЖУВАЈ СЕГА