Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Queen bed frame upholstered headboard
Queen bed frame upholstered headboard
Queen bed frame upholstered headboard
Queen bed frame upholstered headboard

Тапациран headboard рамка од кревет за кралици

Соочувајќи се со толку голем број и видливи парчиња мебел, треба да се земат предвид многу размислувања. Секако, за рамки за кревети, видовите се колку креветите од големината до материјалот. Оттука, ако се чувствувате колебливо или тешко ви е да одлучите кој како да биде првиот избор, како за учење на овој тапациран кревет за кревети на кралици?

Дета Product за производот

Повратни информации сега

Рамка за кревети со тапациран тапацир

Преглед

Генерално, она за што треба време да размислиме е како да го најдеме вистинскиот и добар душек. Сепак, секој што купил рамка за кревет, се согласува со важноста на истата, што честопати бара исто толку напор. Соочувајќи се со толку голем број и видливи парчиња мебел, треба да се земат предвид многу размислувања. Секако, за рамки за кревети, видовите се колку креветите од големината до материјалот. Оттука, ако се чувствувате колебливо или тешко ви е да одлучите кој како да биде првиот избор, како за учење на овој тапациран кревет за кревети на кралици?

Тапациран headboard рамка за кревети е совршено парче изјава што може да се постави на секоја спална соба со различни стилови. Сивата прекрасна тапацирана завршница и елегантниот дизајн го прават да изгледа поубаво и заштитно. Тапацираните странични шини создаваат елегантен и грациозен изглед кој совршено се вклопуваше во класичен тавафен тапациран табличка. Скелетот од редот целосно го поддржува вашиот душек. Опкружените дрвени табли можат да го поправат душекот на основата. Издржливи и елегантни нозе во кревет создаваат дизајн за разноврсен изглед кој одговара на повеќето стилови и преференции. Сè што ви треба за брзо и лесно инсталирање на оваа рамка за кревет е вклучено во оддел. Испраќа брзо и безбедно завиткано во една кутија, право во вашиот магацин.

 

Детали за производот

Тип: Домашен мебел, Спална соба
Материјал: Ткаенина; Метал;
Изглед: Современа мебел
Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Име на производ: Тапациран headboard рамка од кревет за кралици
Број на модел: БФ-АУ01-04
Покривен материјал: Ткаенина
Функција: Јадење База на кревет
Димензија(цм): 137L * 190W
Големина на пакување(цм): 139L * 192W
Тежина: 80КГС
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т/Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
OEM&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; SGS;

 

Queen bed frame upholstered headboard

Four features of queen bed frame upholstered headboard

 

A queen bed frame upholstered headboard is placed on the room Detailed shows the designs of Queen bed frame upholstered headboard Queen bed frame upholstered headboard

How is the Queen bed frame upholstered headboard produced Process of Queen bed frame upholstered headboard production

 

 

Стандарден пакет

Packing standard

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~: Надворешен слој со неткаен.

 

 

Најчесто поставувани прашања

П: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Се наоѓаме во Шунде, Градот Фошан, Провинција Гуангдонг, Кина

П: Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме следење по продажба еден на еден. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ќе го дознаеме решението и ќе ви дадеме повратни информации.

П: Кој е вашиот MOQ?
А: Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат отпорноста на пожар како што е CA117, БС5852, БС7177, BS7176, и E0 / E1.

П: Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Вдлабнатини, и столици.

П: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќе бои за избор во различни материјали, како што е кожа од врвно зрно, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П: Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да потрае околу 30 ~ 35 дена.

П: Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т/Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П: Дали имате залиха на производи?
А: бр, ние сме ОЕМ и ODM производителот, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Можеме да испратиме примерок од ткаенина или кожа директно до вас. На производот ОДМ треба да му се наплати такса за примерок после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софите е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за структурата на идните извори.

Ознаки:

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
секс кукли секс кукли за продажба љубовни кукли јапонска секс кукла секс кукла со рамен гради мала секс кукла вистински кукли 163см секс кукла милф секс кукли дебели секс кукли
НА
ЛИНИЈА
ПРАВДА СЕГА