Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa

Виолетова ткаенина софа

Англиски стил кауч со ткаенина во форма L, дневна соба кралски пресечен тросед. Грозје виолетова, романтичен и елегантен, совршен натпревар со уживање од дегустација на трева вино од грозје. Прилагодливите потпирачи за глава произведуваат на вашата побарувачка, отстранете ги или држете ги секогаш кога ви треба. Рамката од не'рѓосувачки челик и џебната пролет во перничето за седиштата овозможуваат чувство на сигурност и пријатно седење.

Детали за производот

Повратни информации сега

Виолетова ткаенина софа тросед со кочии

Англиски стил Ткаенина троседот во дневна соба кралски пресек троседот. Грозје виолетова, романтичен и елегантен, совршен натпревар со уживање од дегустација на трева вино од грозје. Прилагодливите потпирачи за глава произведуваат на вашата побарувачка, отстранете ги или држете ги секогаш кога ви треба. Рамката од не'рѓосувачки челик и џебната пролет во перничето за седиштата овозможуваат чувство на сигурност и пријатно седење.

 

Тип: Домашен мебел, Мебел за лоби во хотел
Материјал: Ткаенина; Нозе од не'рѓосувачки челик; Цврсто дрво&иверица; Пена
Изглед: Англиски стил
Место на потекло: Гуангдонг,Кина
Име на производ: тросед од кралска ткаенина; Кауч во облик на L; пресечен тросед
Број на модел: #0940
Покривен материјал: Ткаенина
Функција: Пресечна ткаенина софа
Димензија(цм): 279L * 201W * 71 / 93H
Големина на пакување(цм): 183L * 107W * 95H; 106L * 206W * 95H
Тежина: 153КГС
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т/Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
OEM&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; SGS;

 

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~:Надворешен слој со неткаен.

П: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Ние сме лоцирани во ShunDe, Градот Фошан, Провинција Гуангдонг, Кина

П:Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме еден на еден после следење на продажбата. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ние ќе го сфатиме решението и ќе ви дадеме повратна информација.

П:Кој е вашиот MOQ?
А:Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат огноотпорноста како што се CA117, BS5852, BS7177, BS7176, и E0 / E1.

П:Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Лекари и столици.

П: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќекратна боја за избор во различни материјали како што е Топ жито кожа, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П:Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да трае околу 30 ~ 35 дена.

П:Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т/Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П:Дали имате залихи на производи?
А: бр, ние сме ОЕМ и ODM производителот, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Ние можеме да испратиме ткаенина или кожа примерок директно до вас. На производот ODM треба да се наплатува надомест за примерок, после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софи е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за внатрешна структура.

Ознаки:

Испратете ни ја вашата порака:

ИСТРАЖУВАЈ СЕГА
секс кукли секс кукли за продажба љубовни кукли јапонска секс кукла секс кукла со рамен гради мала секс кукла real dolls 163см секс кукла милф секс кукли дебели секс кукли
НА
ЛИНИЈА
ИСТРАЖУВАЈ СЕГА