Baotian 35 годините се фокусираат на прилагодување на мебелот

Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch

Модерен кауч за лежалка од кожа

Модерна дневна соба во форма L, пресечен кауч во италијански стил, со прилагодливи потпирачи за глава и метални нозе. Седиштето со мека кожа од горно зрно и џебна пролет применуваат удобно чувство за седење. Популарната бебе сина боја и висококвалитетниот тросед се префектен натпревар за вашата дневна соба.

Детал за производот

Повратни информации сега

Модерен лежач за кожа

Модерен кожен лежачки пресечен кауч со прилагодлив потпирач за глава и метални нозе. Седиштето со мека врвна кожа и џебна пружина применуваат удобно чувство за седење. Популарната бебешка сина боја и висококвалитетниот тросед се совршени совпаѓања за вашата дневна соба.

Modern Leather Recliner Couch

 

Тип: Дневна соба софа мебел; Хотелски пакет; Хотелска соба
Материјал: Кожа; Нозе на хром; цврсто дрво&иверица; пена
Изглед: Модерна; Европски стил
Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Име на производ: Модерен лежач за кожа; Кауч во облик на L; Сина кожа троседот
Број на модел: #1119
Покривен материјал: Врвна жито кожа, ПВЦ
Функција: Сектарен тросед
Димензија(цм): 287L * 220W * 79H; Прилагодена големина
Големина на пакување(цм): 292L * 225W * 84H
Тежина: 148КИЛОГРАМ
MOQ: 5комплети
Време на производство: 30-45денови
Трговски услови: ФОБ
Рок на плаќање: Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето
Пакување: Екстра силно пакување
ОЕМ&ОДМ: Да
Гаранција: 2 години гаранција за внатрешна структура, 1 година за анилин и кожа од горно зрно
Сертификат: ISO9001; СГС;

 

Blue Modern Leather Recliner The details of modern leather recliner The back cushion of the leather recliner

13 ~: ЕПЕ завиткува околу троседот

46 ~: Пена брановиден картонски завиткување со агол

78 ~: Хартија хартија завиткана околу софата, вклучувајќи го и дното

912 ~: Надворешен слој со неткаен.

П.: Дали сте производител или трговско друштво?
А: Оттогаш сме производна основа за производи од тапацир 1985.

П.: Каде се наоѓа вашата фабрика?
А: Се наоѓаме во Шунде, Градот Фошан, Провинција Гуангдонг, Кина

П.: Која е вашата услуга по продажбата?
А: Имаме следење по продажба еден на еден. Ако евентуална штета од проблемот со транспортот или квалитетот, ќе го дознаеме решението и ќе ви дадеме повратни информации.

П.: Кој е вашиот MOQ?
А: Нашиот MOQ е 40HQ или 20GP(Може да се применат дополнителни трошоци), можете да измешате различен производ за да комбинирате 40HQ или 20GP.

П.: Дали вашиот производ може да го положи тестот за хотелски проекти?
А: Имаме богато искуство за хотелските проекти и сите материјали можат да ја поминат отпорноста на пожар како што е CA117, БС5852, БС7177, BS7176, и E0 / E1.

П.: Која е вашата главна функција на производите?
А: Главно произведуваме софи, Кауч, Душек, Вдлабнатини, и столици.

П.: Може ли да изберам боја?
А: Да, имаме повеќе бои за избор во различни материјали, како што е кожа од врвно зрно, ПВЦ, СОСТОЈБА, или ткаенина.

П.: Кое е времето на испорака?
А: Откако го примивме депозитот, може да потрае околу 30 ~ 35 дена.

П.: Кои се условите за плаќање?
А: Условите за плаќање ќе бидат FOB до порта SHENZHEN. Т / Т, 35% депозит, биланс пред породувањето.

П.: Дали имате залиха на производи?
А: Не, ние сме производители на OEM и ODM, сите производи се прилагодени за нашите клиенти.

П.: Дали фабриката може да го снабди примерокот?
А: Можеме да испратиме примерок од ткаенина или кожа директно до вас. На производот ОДМ треба да му се наплати такса за примерок после 10 парчиња за нарачки ќе ви го вратат примерокот.

П.: Која е гарантната политика на вашите производи?
А: Гаранцијата на софите е 2 години за внатрешната структура, 1 година за надворешната кожа; Душек е 10 години за структурата на идните извори.

Ознаки:

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
НА
ЛИНИЈА
ПРАВДА СЕГА