Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Avantazhet e Shtratit Multifunksional Modern

Shtrati si një rol i rëndësishëm i mobiljeve të shtëpisë është i domosdoshëm në jetën tonë të përditshme. Një shtrat i rehatshëm dhe i butë përcakton cilësinë e gjumit tuaj. Nëse shtrati është i vështirë për të fjetur dhe relaksuar, do t'ju bëjë të ndiheni të lodhur të nesërmen e cila ndikon kryesisht në statusin e punës së dikujt. Ekzistojnë një larmi e madhe e llojeve që shtrati të zgjidhen bazuar në material, siç është pëlhura, metali, dhe krevat prej lëkure faux. Shtrati modern shumëfunksional prej lëkure faux është një shtrat në zhvillim i zhvilluar me përmirësimin e vazhdueshëm të standardeve të jetesës së njerëzve dhe kërkesa më të larta për cilësinë e gjumit. Ngjyra të mrekullueshme, forma të rrumbullakëta, fisnike dhe elegante e bëjnë atë të tërheqë thellë vëmendjen e njerëzve.

Prandaj, ky artikull do t'ju sjellë në botën moderne të shtretërve shumëfunksionalë. Pse njerëzit do të dëshironin të zgjidhnin një shtrat të tillë? le të eksplorojmë një numër të madh përparësish.

 

Lehtë për tu pastruar

Koka e krevatit dhe korniza e krevatit prej lëkure janë bërë tërësisht prej lëkure artificiale, që do të thotë se nuk bën asnjë përpjekje për pastrim dhe mirëmbajtje. Pasi të jetë pis ose nuk përdoret për një kohë të gjatë, fshijeni vetëm me një peshqir të lagur për të pastruar pikat dhe thajeni për të pastruar pluhurin që jo vetëm që ju kursen shumë kohë për t'u kujdesur për gjëra të tjera, por gjithashtu nuk shqetësohet që sipërfaqja të dëmtohet.

 

Ngjyrat opsionale

Krahasoni me koriumin, duket se shtrati shumëfunksional prej lëkure faux ka më shumë mundësi zgjedhjeje për ngjyrën. Nëse jeni thjesht një blerës i thjeshtë, Unë fuqimisht rekomandoj ngjyrat e mëposhtme, e bardhe, e kuqe, vjollcë, dhe kafe. Por një gjë për t’u kujdesur, ngjyrat duhet të përputhen me dekorin e dhomës tuaj, e bardha qëndron për moderne; E kuqe me stil; Fisnik i purpurt; Kafe e ngrohtë, etj. Nëse një distributor ose shitës, ju mund të merrni plotësisht sugjerimet nga prodhuesi dhe preferencat e tregut lokal për të personalizuar ngjyrat edhe funksionet.

 

Stil unik

Për sa i përket stilit, shtrati shumëfunksional prishi kornizën tradicionale të shtratit drejtkëndor kushdo që dominonte botën. Ne ofrojmë dy rruaza të rrumbullakëta me një diametër prej dy metrash dhe shtretër drejtkëndëshe me madhësi të rregullt.

 

Jastëk i rregullueshëm

Jastëku në kokën e krevatit gjithashtu mund të rregullohet sipas lartësisë së tij, esp për këta pacientë me spondilozë të qafës së mitrës të cilët duhet të rregullojnë lartësinë në këndin më të rehatshëm. Për më tepër, mund të konsiderohet si një shtrat infermieror familjar për pacientët që refuzojnë spitalin, fëmijë apo të rritur. Te pakten, dikush lexonte revista ose libra para gjumit, jastëku është mjaft i butë për të mbështetur trupin tuaj. Jastëku mund të jetë i bukur, në modë, elegante, dhe bujare, me lëkurë artificiale të butë dhe të lëmuar sipas porosisë personale.

 

Kurseni hapësirë

Shtrati shumëfunksional përfshin një sërë tavoline, dollapët, dhe karriget e instaluara anash. Ndërsa imazhi shfaqet në të djathtë, një dollap të vogël pranë krevatit për të vendosur gjëra të tilla si libra, gota, dhe ngarkoni për telefonin tuaj; edhe mysafirët vijnë ata mund të ulen në karriget e vogla për ta mbajtur shtratin të rregullt dhe të organizuar. Ky dizajn unik ju ndihmon të kurseni shumë hapësirë ​​pasi nuk keni nevojë të përfshini mobilje më të mëdha si dollapë dhe karrige shtesë. Kjo u jep rrugë mobiljeve të tjera që nuk janë aq të fuqishme sa është ky lloj shtrati.

 

Lëreni dhomën tuaj të gjumit të ndihet e ngrohtë dhe elegante, plot romancë dhe esencë për jetën tonë. Përmirësoni shijen personale dhe cilësinë e jetës! Na kontaktoni për t'ju siguruar një shtrat të dizajnuar shumëfunksional.

 

Modern multifunctional bed makes the room warmer

 


Article Artikulli i mëparshëm

Lëkurë vs divan prej pëlhure

Artikulli tjetër

Paraqitja dhe përparësitë e divanit elektrik


 

Tags: ,
Koha e postimit: 2020-08-04
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI