Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed
Bedroom furniture black leather storage bed

Mobilje për dhomën e gjumit shtrat ruajtje lëkure të zezë

Shtrati për ruajtjen e lëkurës së zezë është mirë të zgjidhet për një dhomë gjumi të vogël, sepse gjithmonë do ta zmadhojë atë vizualisht dhe do të shtojë lehtësi sensuale. Kjo e zezë kombinon magjepsjen me stilin dhe një ballë të fortë të jorganit, si dhe një të tërë që fsheh kutitë e magazinimit.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Shtrat për ruajtje lëkure të zezë

Detaje të produkteve

Shtrati i magazinimit prej lëkure të zezë me shumë funksione në stilin Amerikan 90 ° kënde të ndryshme mbështetëse të rregullueshme përmbushin nevojën e njerëzve të ndryshëm. Ngrini shtratin e funksionit duke ofruar një hapësirë ​​të madhe për ruajtje. Një pllakë druri me cilësi të lartë mund të mbështesë më së miri trupin tuaj. Dizajni do të kapë trendet moderne me tapicerinë e tij prej lëkure të zezë dhe kufirin e rregullueshëm të dyshekut të bardhë. Dysheku dhe krevati Baotian janë në gjendje t'ju sjellin një gjumë të qetë.

Shtrati i ruajtjes së lëkurës është i pajisur me një tapiceri të personalizuar plotësisht, kufje e rrumbullakët këndore që mund të përshtatet me çdo hapësirë, nga rastësore në të sofistikuar

Tapiceri me dorë lëkura e qëndrueshme e zgjedhjes suaj
1. Pllaka druri dhe këmbët, kornizë metalike për rezistencë superiore, qëndrueshmëri afatgjatë
2. Në dispozicion në mbretëreshë, mbret, dhe madhësive të tjera
3. Lëkura i reziston derdhjeve dhe njollave
4. Mbështetja e kokës është e rregullueshme si mbështetur
5. Sustë e fortë dhe fleksibël për të mbështetur dyshekun

 

Leather storage bed

 

lloj: Hotel Suite; Dhome hoteli; Mobilje për dhoma gjumi
material: pëlhurë; Shkumë; Mbështetje metalike; Pllaka druri dhe këmbët
shfaqje: Stili modern
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Shtrat lëkure
Numri i modelit: #BF-AU01-39
Materiali i mbulimit: lëkurë
funksion: Mbështetëse e rregullueshme e kokës; shtrati i magazinimit
dimension(cm): i vetëm; i plotë; mbretëreshë; mbret
Madhësia e paketimit(cm): Total 4 PC
peshë: Baza e madhësisë
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

The cut off corner headrest of the leather storage bed The firmly bed legs of the leather storage bed The leather storage bed is placed on the bedroom

Paketa Standarde

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

FAQ

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur në materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të tarifohet nga tarifa e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI