Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Contemporary Corner Sofa
Contemporary Corner Sofa
Contemporary Corner Sofa
Contemporary Corner Sofa
Contemporary Corner Sofa

Divan bashkëkohor me kënd

Divani bashkëkohor i këndit është gjithnjë e më i popullarizuar për shkak të madhësisë së tyre të rregullueshme dhe këndeve komode që ata bashkojnë. Nëse jeni duke kërkuar diçka që vendos ekuilibrin e duhur midis një shezloni dhe një divani qoshe, merrni parasysh mobiljet tona Baotiane. Kjo divan i gjerë ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të gjithë familjen pa qenë shumë mbizotërues. Tapiceri prej pëlhure gri shton një nuancë shtesë luksi në dizajn. Ka shumë të tjerë në dispozicion si kadife nëse nuk ju pëlqen pëlhura, kështu që keni një dyqan përreth ...

Detaje të produkteve

Reagime tani

 

Divan bashkëkohor qoshe me jastëk divani pendë

Divan sektorial me dy pjesë përfshin një shezlong me fytyrë të majtë dhe divan me të djathtë. Divan bashkëkohor Baotian i këndit ju jep më shumë ulëse dhe ndjenjë të rehatshme sesa një shezlong. Alsoshtë gjithashtu rregullimi më i shoqërueshëm i ulëseve, ndërsa të gjithë ishin ulur përballë njëri-tjetrit. Ende ka të njëjtën mbështetëse të integruar të zgjuar, e cila ju jep më shumë mbështetje për kthimin kur e dëshironi - dhe largohet kur nuk e dëshironi. Plus të njëjtat krahë me kënd dhe këmbët e lisit të kthyera, si një prekje përfundimtare. Mbështjellësit e pendës ju japin mbështetje shtesë kur uleni atje (dhe zhduken kur nuk e bën). Për shkak të pronës së mbështjellë me pendë, kështu që ato janë plumper dhe e mbajnë formën e tyre më të gjatë se të mbështjellë me shkumë. Përveç kësaj, krahët me kënd dhe këmbët e kthyera shtojnë më shumë sesa një prekje stili. Availableshtë në dispozicion në 2 ulëset dhe 3 ulëse. Sasi të mëdha të një pendë mbështjellëse shkumë në jastëkun e ulëses dhe pjesën e pasme që është një dizajn i vërtetë luksoz.

 

Contemporary corner sofa with feather gives you the best experience

The benefits of our contemporary corner sofa

products parameters

Parametrat e produktit

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Hotel Suite; Lobi i hotelit; Pendë-poshtë divani,
material: lëkurë; Pendë; pëlhurë; Këmbët e kromit; Struktura e Brendshme prej druri; Shkumë e butë
shfaqje: modern; Stili Amerikan
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Divan bashkëkohor me kënd për shitje
Numri i modelit: #1145
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Divan sektorial me shezlong
dimension(cm): 326L * 224W * 78H; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): 330L * 229W * 83H
peshë: 105KG
moq: 5 vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

product details

The cornor sofa surface is made up of fabric material down-filled pillow on the contemporary corner sofa

The process of our contemporary corner sofa production in the factory

 

Standard paketimi

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

FAQ

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur në materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI