Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair
Dark Gray Dining Chair

Karrige darke ne ngjyre gri te erret

Mbështetëse në formë U me shkumë me dendësi të lartë që ju bëjnë të ndiheni të butë dhe gjithashtu mbështetës. Pëlhura prej kadifeje gri e errët do të pastrohej lehtë. Dizajni i krahëve të efektshëm duhet të jetë në përputhje me tavolina ngrënie në lartësi të ndryshme. Baza e karriges së ngurtë prej druri që e bën jetën e shërbimit më të gjatë dhe dizajn të integruar.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Karrige darke ne ngjyre gri te erret

Mbështetëse në formë U me shkumë me densitet të lartë që ju bën të ndjeheni të butë dhe gjithashtu mbështet. Pëlhura prej kadifeje gri e errët do të pastrohej lehtë. Dizajni i krahëve të efektshëm duhet të përputhet me tavolina ngrënie në lartësi të ndryshme. Baza e karriges së ngurtë prej druri që e bën jetën e shërbimit më të gjatë dhe dizajn të integruar.

 

Lloji: Mobilje shtëpie, Dhoma e ngrënies, Dhomë ngrënie hoteli
Materiali: Pëlhurë kadifeje; Druri i ngurtë; Shkumë
shfaqje: Mobilje Bashkëkohore
Vendi i origjinës: Guangdong,Kinë
Emri i produktit: Karrige ngrënieje prej druri të ngurtë; Karrige darke; Karrige e thjeshte me dizajn
Numri i modelit: #1210
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Karrige darke
dimension(cm): 79L * 80W * 91 / 42H
Madhësia e paketimit(cm): 81L * 82W * 93H;
Pesha: 50KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T/T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur nga materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T/T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
kukulla seksi shiten kukulla seksi kukulla dashurie kukull seksi japonez kukull seksi me gjoks të sheshtë kukull e vogel seksi kukulla të vërteta 163cm kukull seksi kukulla seksi milf kukulla seksi të majme
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI