Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa
Elegant purple modern chaise lounge sofa

Divan elegant shezllone moderne vjollce

Divan shezllone moderne me ngjyre vjollce elegante - përtacisht misterioze por hijshëm simpatik. Këmbët prej druri të ngurta paraqesin mjaft mbështetje të fuqishme. Ndjenja e rehatshme gjen rrugën e saj në uljen e një divani të tillë duke përdorur sustën me xhep & sfungjer me dendësi të lartë.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Divan rri kot modern

Pëlhurë e stilit bashkëkohor divan i dhomës së ndenjes shtëpiake i rehatshëm. Vjollcë elegante - përtacisht misterioze por hijshëm simpatik. Këmbët prej druri të ngurta paraqesin mjaft mbështetje të fuqishme. Ndjenja e rehatshme gjen rrugën e saj në uljen e një divani të tillë duke përdorur sustën me xhep & sfungjer me dendësi të lartë.

 

Lloji: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Sallon; Mobilje për dhoma gjumi
material: pëlhurë; Këmbët prej druri; Druri i ngurtë&kompensatë; Shkumë
shfaqje: Stili modern
Vendi i origjinës: Guangdong,Kinë
Emri i produktit: Divan prej pëlhure moderne; Divan rri kot,shtrat sode
Numri i modelit: #0886
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Divan shezlong prej pëlhure
dimension(cm): 162L * 80W * 90H
Madhësia e paketimit(cm): 164L * 82W * 92H
peshë: 47KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në ShunDe, Foshan City, Provinca Guangdong, Kinë

Q:Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një në një pas gjurmimit pas shitjes. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do ta kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim një përgjigje.

Q:Cila është MOQ-ja juaj?
A:MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet e hotelit dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç janë CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q:Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi shumë ngjyra për të zgjedhur në një material të ndryshëm si lëkure kokërr më e lartë, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q:Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të zgjasë rreth 30 ~ 35 ditë.

Q:Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q:A keni aksione të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjithë produktin janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë postën ose mostrën prej lëkure direkt tek ju. Produkti ODM duhet të tarifojë tarifën e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e sofrave janë 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI

Rekomandimi i produktit

kukulla seksi shiten kukulla seksi kukulla dashurie kukull seksi japonez kukull seksi me gjoks të sheshtë kukull e vogel seksi kukulla të vërteta 163cm kukull seksi kukulla seksi milf kukulla seksi të majme
ON
LINJË
Enquiry TANI