Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Queen bed frame upholstered headboard
Queen bed frame upholstered headboard
Queen bed frame upholstered headboard
Queen bed frame upholstered headboard

Kreu krevati i veshur me kornizë krevati Queen

Duke u përballur me një numër kaq të madh mobiljesh dhe të dukshme, duhet të merren shumë konsiderata. Sigurisht, për kornizat e shtratit, llojet janë sa shtretërit nga madhësia në material. Prandaj, nëse ndiheni hezitues ose është e vështirë për ju të vendosni se cila duhet të jetë zgjedhja e parë se si, po në lidhje me mësimin e këtij krevati tapiceri të veshur me kornizën e mbretëreshës?

Detaje të produkteve

Reagime tani

Korniza e shtratit të veshur me kornizë mbretëreshe

Përmbledhje

Në përgjithësi, ajo për të cilën kemi kohë për të menduar është se si të gjejmë dyshekun e duhur dhe të mirë. Megjithatë, kushdo që ka blerë një kornizë shtrati pajtohet me rëndësinë e tij që shpesh kërkon po aq përpjekje. Duke u përballur me një numër kaq të madh mobiljesh dhe të dukshme, duhet të merren shumë konsiderata. Sigurisht, për kornizat e shtratit, llojet janë sa shtretërit nga madhësia në material. Prandaj, nëse ndiheni hezitues ose është e vështirë për ju të vendosni se cila duhet të jetë zgjedhja e parë se si, po në lidhje me mësimin e këtij krevati tapiceri të veshur me kornizën e mbretëreshës?

Kreu i tapicerisë i kornizës së krevatit mbretëreshë është pjesa perfekte për tu vendosur në çdo dhomë gjumi me stile të ndryshme. Përfundimi i veshur me susta gri i mrekullueshëm dhe dizajni i hijshëm e bëjnë atë të duket më i bukur dhe mbrojtës. Binarët anësor të veshur me susta krijojnë një pamje elegante dhe të hijshme që përshtatet në mënyrë të përsosur me një ballore klasike të veshur me susta katrore me tufa. Skeleti i rreshtit mbështet plotësisht dyshekun tuaj. Bordet prej druri të rrethuar mund të rregullojnë dyshekun në bazë. Këmbët e qëndrueshme dhe të stilit të lartë të krevatit krijojnë modelin për një pamje të gjithanshme që shkon mirë me shumicën e stileve dhe preferencave. Gjithçka që ju nevojitet për të instaluar shpejt dhe lehtë këtë kornizë shtrati përfshihet në një ndarje. Dërgon shpejt dhe sigurtë të mbështjellë në një kuti, drejtë në depon tuaj.

 

detajet e produktit

Lloji: Mobilje shtëpie, Dhoma gjumi
Materiali: pëlhurë; metal;
shfaqje: Mobilje Bashkëkohore
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Kreu krevati i veshur me kornizë krevati Queen
Numri i modelit: BF-AU01-04
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Baza e dhomës së ngrënies
dimension(cm): 137L * 190W
Madhësia e paketimit(cm): 139L * 192W
Pesha: 80KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T/T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

Queen bed frame upholstered headboard

Four features of queen bed frame upholstered headboard

 

A queen bed frame upholstered headboard is placed on the room Detailed shows the designs of Queen bed frame upholstered headboard Queen bed frame upholstered headboard

How is the Queen bed frame upholstered headboard produced Process of Queen bed frame upholstered headboard production

 

 

Paketa Standarde

Packing standard

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

 

 

FAQ

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur në materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T/T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
kukulla seksi shiten kukulla seksi kukulla dashurie kukull seksi japonez kukull seksi me gjoks të sheshtë kukull e vogel seksi kukulla të vërteta 163cm kukull seksi kukulla seksi milf kukulla seksi të majme
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI