Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa
Purple fabric sofa

Divan prej pëlhure vjollce

Divan pëlhure në formën angleze L në dhomën e ndenjes divan mbretëror seksionale. Vjollcë rrushi, romantike dhe elegante, ndeshje perfekte me kënaqësi nga shijimi i një bari verë rrushi. Kreshtat e rregullueshme të kokës japin ndaj kërkesës tuaj, hiqni ose mbajini sa herë të keni nevojë. Korniza prej çeliku inox dhe pranvera e xhepit në jastëkun e sediljeve sjellin sigurinë dhe ndjenjën e këndshme të uljes së bashku.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Divan divan prej pëlhure vjollce me shezlong

Stili anglez Divan prej pëlhure në formë L dhoma e ndenjes Divan mbretëror sektorial. Vjollcë rrushi, romantike dhe elegante, ndeshje perfekte me kënaqësi nga shijimi i një bari verë rrushi. Kreshtat e rregullueshme të kokës japin ndaj kërkesës tuaj, hiqni ose mbajini sa herë të keni nevojë. Korniza prej çeliku inox dhe pranvera e xhepit në jastëkun e sediljeve sjellin sigurinë dhe ndjenjën e këndshme të uljes së bashku.

 

Lloji: Mobilje shtëpie, Mobilje holl hoteli
Material: pëlhurë; Këmbë çeliku inox; Druri i ngurtë&kompensatë; Shkumë
shfaqje: Stili anglez
Vendi i origjinës: Guangdong,China
Emri i produktit: divan prej pëlhure mbretërore; Shtrat në formë L; divan seksionale
Numri i modelit: #0940
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Divan pëlhure sektorial
dimension(cm): 279L * 201W * 71 / 93H
Madhësia e paketimit(cm): 183L * 107W * 95H; 106L * 206W * 95H
Pesha: 153KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45days
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T/T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: Yes
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në ShunDe, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, China

Q:Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një në një pas gjurmimit pas shitjes. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do ta kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim një përgjigje.

Q:Cila është MOQ-ja juaj?
A:MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet e hotelit dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç janë CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q:Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: Yes, ne kemi shumë ngjyra për të zgjedhur në një material të ndryshëm si lëkure kokërr më e lartë, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q:Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të zgjasë rreth 30 ~ 35 ditë.

Q:Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T/T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q:A keni aksione të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjithë produktin janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë postën ose mostrën prej lëkure direkt tek ju. Produkti ODM duhet të tarifojë tarifën e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e sofrave janë 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Rreth Pink AiAi:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
kukulla seksi shiten kukulla seksi kukulla dashurie kukull seksi japonez kukull seksi me gjoks të sheshtë kukull e vogel seksi real dolls 163cm kukull seksi kukulla seksi milf kukulla seksi të majme
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI