Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Hotel furniture pocket spring mattress sofa bed
Hotel furniture pocket spring mattress sofa bed
Hotel furniture pocket spring mattress sofa bed
Hotel furniture pocket spring mattress sofa bed

Mobilje hoteli xhepi krevat dyshek dyshek me divan

Mobilje hoteli me stil modern përdorimi i përgjithshëm i jastëkëve të kthyeshëm të dhomës, divan 500 Markë Amerikane. Mekanizmi i serive të tubacioneve katrorë ofron mbështetje më të fortë për të përmbushur nevojat e hoteleve dhe familjeve të ndryshme. Madhësia standarde e dyshekut të pranverës së xhepit: 90/130*185*12cm.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Shtrat divani hoteli

Stili i krevatit divan hoteli përdorin përgjithësisht jastëkët e kthyeshëm të sediljes krevat divan. Shtrati i divanit me dyshek pranveror duke përdorur pjesën e sipërme 500 Markat amerikane. Mekanizmi i serisë së tubacioneve katrore ofron një mbështetje më të fortë për të përmbushur nevojat e hoteleve dhe familjeve të ndryshme. Madhësia standarde e dyshekut të pranverës së xhepit: 90/130*185*12cm.

 

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Shtrat divan dyshek me pranverë hoteli; Mobilje për dhoma gjumi
material: pëlhurë; këmbët prej druri(Kafe e erret); dru i ngurtë&kompensatë; shkumë, mekanizëm metalik
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: krevat divani hoteli; krevat dopio divan;divan i palosur
Numri i modelit: #1176
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Shtrat divan
dimension(cm): 130L * 90W * 85H; 180L * 90W * 85H; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): 135L * 95W * 90H;185L * 95W * 90H
peshë: 72KGS; 93KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në ShunDe, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q:Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një në një pas gjurmimit pas shitjes. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do ta kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim një përgjigje.

Q:Cila është MOQ-ja juaj?
A:MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet e hotelit dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç janë CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q:Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi shumë ngjyra për të zgjedhur në një material të ndryshëm si lëkure kokërr më e lartë, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q:Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të zgjasë rreth 30 ~ 35 ditë.

Q:Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q:A keni aksione të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjithë produktin janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë postën ose mostrën prej lëkure direkt tek ju. Produkti ODM duhet të tarifojë tarifën e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e sofrave janë 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI