Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Ergonomic Lounge Chair
Ergonomic Lounge Chair
Ergonomic Lounge Chair
Ergonomic Lounge Chair
Ergonomic Lounge Chair

Karrigia e Sallonit Ergonomik

Karrigia e rri kot ergonomike zbatohet gjerësisht në dhomën ose zyrën e studimit të kohës së lirë.

 

Karakteristikat e karriges rri kot ergonomike

  • Një kolltuk i lartë mbron kokën tuaj ndërsa bëni gjumë.
  • 360° funksioni i bazës metalike kthyeshëm e bën komunikimin më të shpejtë dhe më të përshtatshëm.
  • Këndi i mbështetëses mbështet përkryer lidhjen tuaj dhe shumë i përshtatshëm për shpinën tuaj.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Karrigia e Sallonit Ergonomik

Komerciali i dhomës së studimit të kohës së lirë përdor një karrige rri kot ergonomike. Një kolltuk i lartë mbron kokën tuaj ndërsa bëni gjumë. 360° funksioni i bazës metalike kthyeshëm e bën komunikimin më të shpejtë dhe më të përshtatshëm. Këndi i mbështetëses mbështet përkryer lidhjen tuaj dhe shumë i përshtatshëm për shpinën tuaj. Me një fjalë, ka mbështetjen e këmbës, mbështetja e kokës, dhe jastëk. Kjo është një karrige ideale.

 

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Hotel Suite; Dhome hoteli;Mobilje për dhoma gjumi
material: pëlhurë; Metal bazë; shkumë
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: karrige; karrige dhoma gjumi; karrige ergonomike; karrige te kthyeshme
Numri i modelit: #1111
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Karrigia e Sallonit Ergonomik
Dimensioni në(cm): 75L * 98W * 100h
Madhësia e paketimit(cm): 80L * 103W * 105H
peshë: 34KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në ShunDe, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do ta kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim një përgjigje.

Q:Cila është MOQ-ja juaj?
A:MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet e hotelit dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç janë CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi shumë ngjyra për të zgjedhur në një material të ndryshëm si lëkure kokërr më e lartë, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q:Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjithë produktin janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e sofrave janë 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI

Rekomandimi i produktit

ON
LINJË
HULUMTIMI TANI