Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Spring And Memory Foam Hybrid Mattress
Spring And Memory Foam Hybrid Mattress

Dyshek Hibrid Pranvera Dhe Memoria

Me përmirësimin e dyshekut, shfaqet një dyshek i ri hibrid i ri, e cila është në trend si një opsion për ata që shpresojnë të zotërojnë edhe shkumën e kujtesës dhe dyshekët e brendshëm. Në thelb dysheku hibrid është një bërthamë e brendshme e mbushur me shkumë me densitet të lartë. Hibridi është një zgjedhje e mirë për njerëzit që duan të shijojnë një përzierje të mbështetjes së pranverës, por insistojnë në cilësinë e shkumës së kujtesës.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Dyshek hibrid pranverë dhe memorie

detajet e produktit

Ka kaq shumë lloje të ndryshme dyshekësh në treg, shkumë, pranverë, dyshek hibrid. Por teknologjitë e reja inovative po lëshohen çdo vit, si e dini se cila plotëson kërkesat tuaja, si i butë, të fortë, ose shkumë kujtese, i aktivizuar nga smartphone? Opsionet e shumta mund t'ju bëjnë të ndiheni të hutuar. Sidoqoftë, çfarë ju me të vërtetë kujdeseni për këto këshilla: A ju ndihmon të flini më mirë? Me një fjalë, dyshekët në treg në fakt mund të kategorizohen gjerësisht si pranvera, shkumë, dhe hibride. Secili prej këtyre llojeve të dyshekëve zotëron disa tipare unike për të cilat duhet të keni kujdes para se të bëni blerjen tuaj të radhës.

Një dyshek pranveror është dysheku më tradicional të cilin prindërit tuaj mund ta përdorin shumë. Dyshekët me shkumë me shumë lloje, të gjithë punojnë në maksimizimin e cilësisë së gjumit, duke ofruar mbështetje superiore, dhe lehtësimin e rikuperimit maksimal gjatë gjumit. Me përmirësimin e dyshekut, shfaqet një dyshek i ri hibrid i ri, e cila është në trend si një opsion për ata që shpresojnë të zotërojnë edhe shkumën e kujtesës dhe dyshekët e brendshëm. Në thelb dysheku hibrid është një bërthamë e brendshme e mbushur me shkumë me densitet të lartë. Hibridi është një zgjedhje e mirë për njerëzit që duan të shijojnë një përzierje të mbështetjes së pranverës, por insistojnë në cilësinë e shkumës së kujtesës.

Hybri i pranverës dhe shkumës së kujtesësdyshek 2,5 cm shkumë e ftohtë e kujtesës xhel, temperaturë më e ulët nga injeksioni i faktorit ftohës. Pranvera xhepike rezistente nga goditja Φ2.0mm 18cm siguron një përvojë gjumi të patrazuar. dyshek me jastëk kuti dhe dizajn në modë të tubave me ngjyra të kontrastit.

 

lloj: Hotel Suite; Dhome hoteli; Mobilje për dhoma gjumi
material: pranverë; pëlhurë; Shkuma e kujtesës
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Dyshek hibrid pranverë dhe memorie
Numri i modelit: #M-SA01-03
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Dyshek dhome gjumi; Dyshek hibrid
dimension(cm): i vetëm; i plotë; mbretëreshë; mbret; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): Baza e madhësisë
peshë: Baza e madhësisë
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

 

A spring and memory foam hybrid mattress is placed on the room

 

The fabric cover of spring and memory foam hybrid mattress Two details of the design about Spring and memory foam hybrid mattress A spring and memory foam hybrid mattress is put on the bed frame

 

 


Procesi i produktit

The working process of the spring and memory foam hybrid mattress

 

 


 

Packing standard of Spring and memory foam hybrid mattress

Paketimi Standard

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

 

 


 

 

FAQ

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur nga materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI

Rekomandimi i produktit

ON
LINJË
HULUMTIMI TANI