Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

black leather mid century sofa with removable seating and back
black leather mid century sofa with removable seating and back
black leather mid century sofa with removable seating and back
black leather mid century sofa with removable seating and back

divan lëkure e zeze ne mes te shekullit me ulëse dhe mbrapa

Karakteristikat e divanit prej lëkure të zezë në mes të shekullit

1. Divan sektorial me shezlong me fytyrë të djathtë.

2. Lehtë për tu pastruar dhe komode.

3. Jastëku i ndenjëses dhe mbrapa është i mbushur me një pendë të butë për të ofruar komoditet luksoz.

4. Ky dizajn elegant i divanit do të shtojë elegancën në dekorin e dhomës tuaj të ndenjes.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Divan prej lëkure të zezë në mes të shekullit

Divani ynë prej lëkure të zezë në mes të shekullit vjen me një shezlong me fytyrë të djathtë, gjë që ju bën më të relaksuar dhe merr një hap të mirë. Për shkak të veshjes së lëkurës, ajo jo vetëm që ka një jetëgjatësi të gjatë por është e lehtë dhe e përshtatshme për tu mirëmbajtur, thjesht prekni pak sipërfaqen me një peshqir. Jastëku i ndenjëses dhe mbrapa është i mbushur me një pendë të butë për të ofruar komoditet luksoz. Ableshtë në gjendje të lajë të gjithë lodhjen tuaj pasi të ktheheni në shtëpi dhe të uleni në divanin e përparuar prej lëkure. Ky dizajn elegant i divanit do të shtojë elegancën në dekorin e dhomës tuaj të ndenjes.

 

 

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Hotel Suite; Dhome hoteli
material: pëlhurë; Këmbë çeliku inox; Baza metalike prej çeliku inox
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Divan prej lëkure të zezë në mes të shekullit
Numri i modelit: #1107
Materiali i mbulimit: Pëlhurë kamoshi; pëlhurë
funksion: Divan sektorial i formës L
Dimensioni në(cm): 289L * 131W * 72H; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): 295L * 135W * 77H
peshë: 115KG
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

The armrest of the black leather mid century sofa The removeable back and cushion of the black leather mid century sofa The filled with feather back of the black leather mid century sofa

The image show the process of a black leather mid century sofa production

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur nga materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI