Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Metal Frame Couch
Metal Frame Couch
Metal Frame Couch
Metal Frame Couch
Metal Frame Couch

Divan i kornizës metalike

Dollapi prej kornize metalike është dizajnuar elegancë moderne me krahë të këndshëm, Detajimi i qepjes franceze, dhe të lirshme, jastekë luksoze. Kjo e bën atë të duket si e përjetshme dhe bashkëkohore. Jastëkët e sediljes dhe të pasme përdorin një unik, eku-pendë sintetike poshtë për tu mbushur. Korniza është ndërtuar me 100% metali inox dhe këndi i rrumbullakët siguron një përvojë më të sigurt për familjen e fëmijës. Përmbushni hijeshinë spektakolare të dhomës tuaj të ndenjes dhe bëni përshtypje për mysafirët tuaj me një pjesë qendrore që reflekton shijen tuaj të patëmetë në mobilje.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Divan i kornizës metalike

 

Përmbledhje

Dollapi prej kornize metalike është dizajnuar elegancë moderne me krahë të këndshëm, Detajimi i qepjes franceze, dhe të lirshme, jastekë luksoze. Kjo e bën atë të duket si e përjetshme dhe bashkëkohore. Jastëkët e sediljes dhe të pasme përdorin një unik, eku-pendë sintetike poshtë për tu mbushur. Korniza është ndërtuar me 100% çeliku inox dhe këndi i rrumbullakët siguron një përvojë më të sigurt për familjen e një fëmije. Përmbushni hijeshinë spektakolare të dhomës tuaj të ndenjes dhe bëni përshtypje për mysafirët tuaj me një pjesë qendrore që reflekton shijen tuaj të patëmetë në mobilje. Ky kolltuk me kornizë metalike me tre vende ofron komoditet si jastëk prej pelushi dhe këmbë të zeza mahnitëse për ta bërë dekorin tuaj të dy të shkëlqyeshëm të lezetshëm. Duke shfaqur një ngjyrë tonale në të kuqe dhe mbështetëse për krah, ky divan qëndron si një pjesë deklarate e efektshme që mund të ndryshojë tërë rrjedhën e dekorit tuaj të brendshëm, duke krijuar një të hapur, hapësirë ​​e pastër dhe e gjerë për të shijuar mysafirët.

 

 

Karakteristikë e shtratit të kornizës metalike

PROJEKTIMI MODERN: Me pastër, linjat precize, divani ynë është aksesori ideal ideal për hapësirën tuaj të brendshme. Përfundoi me mbështetëse në krah, këmbët e zeza, dhe tubacionet tonale, jo vetëm që ofron një elegancë, pamje minimaliste por gjithashtu ofron një strukturë të pabesueshme.

Jastëkët e lëvizshëm: Ky shtrat prej kornize çeliku ofron jastëk me tre hedhje që ju shtojnë një vijë shtesë komoditeti dhe stili kur uleni. Tapiceri mund të hiqet dhe lahet lehtë kur është e nevojshme.

Stili i jastëkut mbrapa: Divan i kornizës sonë prej çeliku është i veshur bujarisht me trëndafil të kuq, duke i dhënë çdo dhome një pamje të përsosur dhe përshtypje pozitive. Mbështetësja ofron një pelush, dizajn si jastëk që ju jep një eksperiencë të paharrueshme zbutëse.

Kornizë prej çeliku çelik: Mbështetur nga një kornizë çeliku inox, ky divan është bërë që të jetë i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Kjo kornizë metalike prej çeliku sjell një prekje të hijshme në këtë pjesë, duke e bërë këtë një shtesë mahnitëse në shtëpinë tuaj.

DIMENSIONET: Zgjidhni një aksesor që është madhësia perfekte për ju dhe mobiljet tuaja. Ky shtrat prej kornize metalike është 100L * 89W * 73H; 163L * 89W * 73H; 226L * 89W * 73H. Ju do të pëlqeni sa hapësira juaj mund të transformojë me shtimin e thjeshtë të kësaj divani simpatik.

 

Rose red metal frame couch is placed in the room

 

 

Specifikim

 

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Hotel Suite; Dhome hoteli; Mobilje për dhoma gjumi
material: pëlhurë; Metal bazë; shkumë; pendë
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i Origjines Prodhuar në Kinë
Emri i produktit: Unedivan kornizë tal
Numri i modelit: #1108
Materiali për tapiceri pëlhurë
Materiali i këmbës metal, çeliku
Dimensioni në(cm): 100L * 89W * 73H; 163L * 89W * 73H; 226L * 89W * 73H
Madhësia e paketimit(cm): 105L * 89W * 73H; 168L * 89W * 73H; 231L * 89W * 73H
peshë: 35KGS; 48KGS; 71KGS
moq: 5 vendos
Kapaciteti i ulëseve 3
Materiali i mbushjes së ulëseve Fibra sintetike; Poshtë
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

The back cushions of the metal frame couch The black couch legs of the rose red metal frame couch The metal frame couch is placed in the front of the wall

 

 

Procesi i produktit

The 6 steps to produce mental frame couch

The last five steps to complete mental frame couch

 

 

 

Detajet e Paketimit

 

How is the mental frame couch packed to be ready to deliver

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

 

 

FAQ

 

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur në materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI