Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch
Modern Leather Recliner Couch

Shtrat moderne prej lëkure

Salla e dhomës moderne të dhomës së ndenjes, shtrati seksional i stilit italian me kapëset rregulluese dhe këmbët metalike. Vendi me lëkure të butë kokërr dhe pranverë xhepi aplikoni një ndjenjë të rehatshme uljeje. Ngjyra e kaltër bebe për fëmijë dhe divan me cilësi të lartë janë ndeshje prefekt për dhomën tuaj të jetesës.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Mbështetëse lëkure moderne

Shtrat sektorial modern mbështjellës lëkure me mbështetëse të rregullueshme dhe këmbë metalike. Vendi me lëkurë të butë me kokërr të butë dhe sustën e xhepit aplikoni një ndjenjë të rehatshme të uljes. Ngjyra e famshme blu e foshnjës dhe divani me cilësi të lartë janë ndeshje perfekte për dhomën tuaj të ndenjes.

Modern Leather Recliner Couch

 

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Hotel Suite; Dhome hoteli
material: lëkurë; Këmbët e kromit; dru i ngurtë&kompensatë; shkumë
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i produktit: Mbështetëse lëkure moderne; Shtrat në formë L; Divan prej lëkure blu
Numri i modelit: #1119
Materiali i mbulimit: Lëkurë kokërr e sipërme, PVC
funksion: Divan sektorial
dimension(cm): 287L * 220W * 79H; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): 292L * 225W * 84H
peshë: 148KG
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

Blue Modern Leather Recliner The details of modern leather recliner The back cushion of the leather recliner

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur në materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI