Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Chesterfield sofa with chaise
Chesterfield sofa with chaise
Chesterfield sofa with chaise
Chesterfield sofa with chaise
Chesterfield sofa with chaise
Chesterfield sofa with chaise
Chesterfield sofa with chaise

Divan Chesterfield me shezlong

Divan Chesterfield me shezlong është një ynë më i lehtë dhe më i butë se të tjerët, e cila merr një divan të rregullt klasik Chesterfield. Ne e adoptojmë modelin e modës së vjetër, por i dhamë asaj një ndjesi më moderne. Bazuar në llojin e tufës së Chesterfield, ne përpiqemi të ndryshojmë formën e saj tradicionale të rëndë.

Detail Product

Reagime tani

Divan i cilësisë së mirë Chesterfield me shezlong

Përmbledhje

Divan Chesterfield me shezlong është më i lehtë dhe më i butë se të tjerët, e cila merr një divan të rregullt klasik chesterfield. Ne e adoptojmë modelin e modës së vjetër, por i dhamë asaj një ndjesi më moderne. Bazuar në llojin e tufës së Chesterfield, ne përpiqemi të ndryshojmë formën e saj tradicionale të rëndë. Pjesa e pasme pas jush pëlqen krahët në lartësinë e duhur për një rehati maksimale. Selia dhe pjesa e pasme përbëhen nga shkumë e butë e ngushtë përmes së cilës ju mund të shijoni një shtresë burimesh. Atëherë kjo do të thotë që ju nuk duhet të rrotulloni jastëkët e lirshëm.

Kur bëhet fjalë për shezlongun, e cila është më mirë majtas ose djathtas? E gjitha mbështetet në paraqitjen e dhomës tuaj, por ne sinqerisht ju rekomandojmë të vendosni shezlongun anash me më shumë trafik. Ju mund të jeni duke menduar për ndryshimin midis një shezlong të djathtë dhe të majtë. Vetëm imagjinoni se jeni duke qëndruar para divanit tuaj të chesterfield. Një shezllonë e djathtë do të jetë në anën tuaj të djathtë dhe një shezllonë e majtë do të jetë në të majtën tuaj. Isshtë më shumë sesa thjesht një divan i thjeshtë për t’u ulur ndërsa jeni duke parë televizion ose duke marrë një sy gjumë gjatë një pasdite fundjave. Por një divan i stilit chesterfield me një shezlong sjell me vete një ndjenjë të klasit, elegancën, madhështia, butësi.

Sa i përket ngjyrës ne marrim blu të qetë për të shprehur epokën moderne, e cila jep një kënaqësi krejt të re vizuale dhe mendore. Butonat e ngritur, bukur dhe delikate, shërbejnë si një tipar i shkëlqyeshëm për këtë divan chesterfield. Pranvera me xhep dhe udhëzuesi me sfungjer me densitet të lartë për një përvojë të këndshme të uljes. Opsioni i personalizuar është i disponueshëm për të hartuar divanin tuaj chesterfield gjithashtu nëse keni përfunduar skenarin. Ne jemi gjithmonë këtu për t'ju ndihmuar të përfundoni dekorimin më të përsosur për shtëpinë.

 


 

Product Details

 

Lloji: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Tre Vende
Kalo te përmbajtja: pëlhurë; Këmbët prej druri; Druri i ngurtë&kompensatë; Shkumë
shfaqje: Stili i cilësisë së mirë; Stili klasik i Italisë
Vendi i origjinës: Guangdong, Kina
Emri i produktit: Divan Chesterfield me shezlong
Numri i modelit: #0928
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Merr një çast; Përdorimi i shtratit; Dekorimi
dimension(cm): 260L * 153W * 80H
Madhësia e paketimit(cm): 153L * 103W * 85H, 117L * 158W * 85H
peshë: 153KGS
moq: 5 vendos
Koha e prodhimit: 30-45days
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: Yes
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

Modern chesterfield sofa in front of us

 

 

Details of the surface design with soft foam Reconstruction design of the chesterfield sofa with chaise surface Placid blue chesterfield sofa with chaise from the font of angle

Process of sofa production_1 Process of sofa production_2

 


Packing standard steps of our chesterfield sofa

Mbështjellja standarde

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12: Shtresa e jashtme me jo të endura.

 


 

FAQ

FAQ

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në Shunde, Foshan City, Provinca Guangdong, Kina

Q: Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një ndjekje pas shitjes një mbi një. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do të kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim komente.

Q: Cila është MOQ-ja juaj?
A: MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet hoteliere dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç është CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q: Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, recliners, dhe karriget.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: Yes, ne kemi ngjyra të shumta për të zgjedhur nga materiale të ndryshme të tilla si lëkurë kokërr Top, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të duhen rreth 30 ~ 35 ditë.

Q: Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q: A keni një stok të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjitha produktet janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë direkt tek ju modelin e pëlhurës ose lëkurës. Produkti ODM duhet të ngarkohet me tarifën e mostrës pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e divaneve është 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vjet për strukturën e brendshme.

Rreth Pink AiAi:,

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
kukulla seksi shiten kukulla seksi kukulla dashurie kukull seksi japonez kukull seksi me gjoks të sheshtë kukull e vogel seksi real dolls 163cm kukull seksi kukulla seksi milf kukulla seksi të majme
ON
LINJË
Enquiry TANI