Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Home Furniture Modern Design 3seater Sofa Bed
Home Furniture Modern Design 3seater Sofa Bed
Home Furniture Modern Design 3seater Sofa Bed
Home Furniture Modern Design 3seater Sofa Bed
Home Furniture Modern Design 3seater Sofa Bed

Mobilje për shtëpi Dizajn modern 3 shtretër divanësh

Mobilje në shtëpi të Përgjithshme Përdorimi i krevatit të Sofjes 3-shi, me Kornizën e Mekanizmit të Markave të Belgjikës. Kornizë e fortë metalike me tub të rrumbullakët, me dyshek pranverë xhepi: 143*195*12cm. Një hap i hapjes së shtratit të divanit është më i përshtatshëm, dhe e lehtë për tu trajtuar.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Mobilje për shtëpi Dizajn modern 3 shtretër divanësh

Mobilje në shtëpi të Përgjithshme Përdorimi i krevatit të Sofjes 3-shi, me Kornizën e Mekanizmit të Markave të Belgjikës. Kornizë e fortë metalike me tub të rrumbullakët, me dyshek pranverë xhepi: 143*195*12cm. Një hap i hapjes së shtratit të divanit është më i përshtatshëm, dhe e lehtë për tu trajtuar.

 

lloj: Mobilje divanesh për dhomën e ndenjes; Hotel Suite; Dhome hoteli;Mobilje për dhoma gjumi
material: pëlhurë; këmbë metalike; dru i ngurtë&kompensatë; shkumë,mekanizëm metalik
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong,Kinë
Emri i produktit: shtrat divan; divan gjumi; shtrati kanate kanate; krevat dopio divan; krevat divan qoshe
Numri i modelit: #1221
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Shtrat divan
dimension(cm): 184L * 102W * 92H; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): 189L * 107W * 97H;
peshë: 110KGS
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në ShunDe, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q:Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një në një pas gjurmimit pas shitjes. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do ta kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim një përgjigje.

Q:Cila është MOQ-ja juaj?
A:MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet e hotelit dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç janë CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q:Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi shumë ngjyra për të zgjedhur në një material të ndryshëm si lëkure kokërr më e lartë, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q:Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të zgjasë rreth 30 ~ 35 ditë.

Q:Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q:A keni aksione të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjithë produktin janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë postën ose mostrën prej lëkure direkt tek ju. Produkti ODM duhet të tarifojë tarifën e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e sofrave janë 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI