Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

Memory foam and pocket spring hybrid rolling mattress
Memory foam and pocket spring hybrid rolling mattress

Dyshek hibrid rrotullues memorie dhe pranverë xhepi

Dyshek shkumë memorie për xhep mobilje për dhoma gjumi. 2.5cm shkumë memorie xhel të ftohtë, temperaturë më e ulët nga injeksioni i faktorit ftohës. Pranvera e xhepit F2.0mm 18cm të provës së shokut siguron një përvojë të padëmtuar të gjumit. Dyshek me jastëk kuti të lartë dhe dizajn në modë të ngjyrave të kontrastit.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Dyshek hibrid rrotullues memorie dhe pranverë xhepi

Dyshek shkumë memorie për xhep mobilje për dhoma gjumi. 2.5cm shkumë memorie xhel të ftohtë, temperaturë më e ulët nga injeksioni i faktorit ftohës. Pranvera e xhepit F2.0mm 18cm të provës së shokut siguron një përvojë të padëmtuar të gjumit. Dyshek me jastëk kuti të lartë dhe dizajn në modë të ngjyrave të kontrastit.

 

lloj: Hotel Suite; Dhome hoteli;Mobilje për dhoma gjumi
material: pranverë; pëlhurë; Shkuma e kujtesës
shfaqje: modern; Stili Evropian
Vendi i origjinës: Guangdong,Kinë
Emri i produktit: dyshek; Dysheku i shkumës së kujtesës; Dyshek pranverë xhepi
Numri i modelit: #M-SA01-03
Materiali i mbulimit: pëlhurë
funksion: Dyshek dhome gjumi
dimension(cm): i vetëm; i plotë; mbretëreshë; mbret; Madhësia e personalizuar
Madhësia e paketimit(cm): Baza e madhësisë
peshë: Baza e madhësisë
moq: 5vendos
Koha e prodhimit: 30-45ditë
Kushtet e tregtisë: FOB
Kushtet e pagesës: T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes
paketim: Paketim ekstra i fortë
OEM&ODM: po
garanci: 2 vite garanci për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurë aniline dhe kokërr të lartë
certifikatë: ISO9001; SGS;

 

1~ 3: EPE duke u mbështetur në divan

4~ 6: Shkumë kartoni të valëzuar me qoshe

7~ 8: Letër kartoni që mbështillen rreth divanit, përfshirë pjesën e poshtme

9~ 12:Shtresa e jashtme me jo të endura.

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një bazë prodhuese për produktet tapiceri që nga viti 1985.

Q: Ku ndodhet fabrika juaj?
A: Ne jemi të vendosur në ShunDe, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë

Q:Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
A: Ne kemi një në një pas gjurmimit pas shitjes. Nëse ndonjë dëmtim nga çështja e transportit ose cilësisë, ne do ta kuptojmë zgjidhjen dhe do t'ju japim një përgjigje.

Q:Cila është MOQ-ja juaj?
A:MOQ ynë është 40HQ ose 20GP(Mund të aplikohen kosto shtesë), ju mund të përzieni një produkt të ndryshëm për të kombinuar një 40HQ ose 20GP.

Q: A mundet që produkti juaj të kalojë provën për projektet e hotelit?
A: Ne kemi përvojë të pasur për projektet e hotelit dhe të gjitha materialet mund të kalojnë rezistencën ndaj zjarrit siç janë CA117, BS5852, BS7177, BS7176, dhe E0 / E1.

Q:Cili është funksioni juaj kryesor i produkteve?
A: Ne kryesisht prodhojmë sofas, Shtrat divan, dyshek, Recliner dhe Karrige.

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: po, ne kemi shumë ngjyra për të zgjedhur në një material të ndryshëm si lëkure kokërr më e lartë, PVC, PU, ose pëlhurë.

Q:Cila është koha e dorëzimit?
A: Sapo morëm depozitën, mund të zgjasë rreth 30 ~ 35 ditë.

Q:Cilat janë kushtet e pagesës?
A: Kushtet e pagesës do të jenë FOB në portin SHENZHEN. T / T, 35% depozitë, bilancin para lindjes.

Q:A keni aksione të produkteve?
A: jo, ne jemi prodhues OEM dhe ODM, të gjithë produktin janë përshtatur për klientët tanë.

Q: A mund të sigurojë fabrika e mostrës?
A: Ne mund ta dërgojmë postën ose mostrën prej lëkure direkt tek ju. Produkti ODM duhet të tarifojë tarifën e mostrës, pas 10 porosia e kompjuterave do të kthejë tarifën e mostrës.

Q: Cila është siguria e garancisë së produkteve tuaja?
A: Garancia e sofrave janë 2 vite për strukturën e brendshme, 1 vit për lëkurën e jashtme; Dyshek është 10 vite për strukturën e brendshme.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI

Rekomandimi i produktit

ON
LINJË
HULUMTIMI TANI