Baotian 35 vitet përqendrohen në personalizimin e mobiljeve

SHITESIT ME TE MIRE

Mobilje marke, sigurimi i cilësisë

KATEGORIT PRO E PRODUKTIT

Shtrat divan, divan, recliners, divan seksionale, dyshek dhe kornizë shtrati me Moderne, Evropë, Stili Chesterfield

RRETH NESH

mbi 35 vite përvojë të besuar ODM & OEM

Mobilje Baotian Co, Ltd.

Mobilje Baotian Co, Ltd. u themelua në 1985 dhe ndodhet në Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong. Ne mbulojmë një sipërfaqe prej 50,000 metra katrorë dhe kapitali i regjistruar rreth 2 milion USD.

PRODUKTET E FITUAR

Prodhuesi i shtretërve divanë Baotian ka qenë i specializuar në prodhimin e divaneve, shtrat divan, prizë elektrike, dyshek dhe kornizë shtrati. Ne jemi bashkëpunues me projektin hotelier, me shumicë, dhe shitësit me pakicë.

 • Kreu krevati i veshur me kornizë krevati Queen

  Duke u përballur me një numër kaq të madh mobiljesh dhe të dukshme, duhet të merren shumë konsiderata. Sigurisht, për kornizat e shtratit, llojet janë sa shtretërit nga madhësia në material. Prandaj, nëse ndiheni hezitues ose është e vështirë për ju të vendosni se cila duhet të jetë zgjedhja e parë se si, po në lidhje me mësimin e këtij krevati tapiceri të veshur me kornizën e mbretëreshës?

 • Karrige darke ne ngjyre gri te erret

  Mbështetëse në formë U me shkumë me dendësi të lartë që ju bëjnë të ndiheni të butë dhe gjithashtu mbështetës. Pëlhura prej kadifeje gri e errët do të pastrohej lehtë. Dizajni i krahëve të efektshëm duhet të jetë në përputhje me tavolina ngrënie në lartësi të ndryshme. Baza e karriges së ngurtë prej druri që e bën jetën e shërbimit më të gjatë dhe dizajn të integruar.

 • Divan prej pëlhure vjollce

  Divan pëlhure në formën angleze L në dhomën e ndenjes divan mbretëror seksionale. Vjollcë rrushi, romantike dhe elegante, ndeshje perfekte me kënaqësi nga shijimi i një bari verë rrushi. Kreshtat e rregullueshme të kokës japin ndaj kërkesës tuaj, hiqni ose mbajini sa herë të keni nevojë. Korniza prej çeliku inox dhe pranvera e xhepit në jastëkun e sediljeve sjellin sigurinë dhe ndjenjën e këndshme të uljes së bashku.

 • Divan Chesterfield me shezlong

  Divan Chesterfield me shezlong është një ynë më i lehtë dhe më i butë se të tjerët, e cila merr një divan të rregullt klasik Chesterfield. Ne e adoptojmë modelin e modës së vjetër, por i dhamë asaj një ndjesi më moderne. Bazuar në llojin e tufës së Chesterfield, ne përpiqemi të ndryshojmë formën e saj tradicionale të rëndë.

 • Divan elegant shezllone moderne vjollce

  Divan shezllone moderne me ngjyre vjollce elegante - përtacisht misterioze por hijshëm simpatik. Këmbët prej druri të ngurta paraqesin mjaft mbështetje të fuqishme. Ndjenja e rehatshme gjen rrugën e saj në uljen e një divani të tillë duke përdorur sustën me xhep & sfungjer me dendësi të lartë.

 • Dyshek Hibrid Pranvera Dhe Memoria

  Me përmirësimin e dyshekut, shfaqet një dyshek i ri hibrid i ri, e cila është në trend si një opsion për ata që shpresojnë të zotërojnë edhe shkumën e kujtesës dhe dyshekët e brendshëm. Në thelb dysheku hibrid është një bërthamë e brendshme e mbushur me shkumë me densitet të lartë. Hibridi është një zgjedhje e mirë për njerëzit që duan të shijojnë një përzierje të mbështetjes së pranverës, por insistojnë në cilësinë e shkumës së kujtesës.

 • Mobilje për dhomën e gjumit shtrat ruajtje lëkure të zezë

  Shtrati për ruajtjen e lëkurës së zezë është mirë të zgjidhet për një dhomë gjumi të vogël, sepse gjithmonë do ta zmadhojë atë vizualisht dhe do të shtojë lehtësi sensuale. Kjo e zezë kombinon magjepsjen me stilin dhe një ballë të fortë të jorganit, si dhe një të tërë që fsheh kutitë e magazinimit.

 • Mobilje për dhomën e ndenjes ne stilin amerikan Sofa e pëlhurës me qoshe luksoze, Pëlhura pëlhurash të projektimit Chesterfield

  Pëlhurë pëlhure të qosheve të Pëlhurave të Zeza Chesterfield, modern, i pastër, dhe Moda. Një pjesë e madhe e jastëkut të sediljeve të xhepave është kaq e rehatshme dhe e butë. Dizajni i luajtshëm është i lehtë për tu pastruar dhe pastër. Butonat e artë prej metali dhe këmbët prej çeliku inox e bëjnë dizajnin e divanit më elegant.

 • Mobilje për shtëpi Moderne 3 shtrat divani prej pëlhure vendesh

  3 shtrat divani prej pëlhure vendesh, me Kornizën e Mekanizmit të Markave të Belgjikës. Kornizë e fortë metalike me tub të rrumbullakët, me dyshek pranverë xhepi: 143*195*12cm. Shtrati i divanit me një hap është më i përshtatshëm dhe i lehtë për tu trajtuar.

 • Mobilje hoteli xhepi krevat dyshek dyshek me divan

  Mobilje hoteli me stil modern përdorimi i përgjithshëm i jastëkëve të kthyeshëm të dhomës, divan 500 Markë Amerikane. Mekanizmi i serive të tubacioneve katrorë ofron mbështetje më të fortë për të përmbushur nevojat e hoteleve dhe familjeve të ndryshme. Madhësia standarde e dyshekut të pranverës së xhepit: 90/130*185*12cm.

 • Divan bashkëkohor me kënd

  Divani bashkëkohor i këndit është gjithnjë e më i popullarizuar për shkak të madhësisë së tyre të rregullueshme dhe këndeve komode që ata bashkojnë. Nëse jeni duke kërkuar diçka që vendos ekuilibrin e duhur midis një shezloni dhe një divani qoshe, merrni parasysh mobiljet tona Baotiane. Kjo divan i gjerë ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të gjithë familjen pa qenë shumë mbizotërues. Tapiceri prej pëlhure gri shton një nuancë shtesë luksi në dizajn. Ka shumë të tjerë në dispozicion si kadife nëse nuk ju pëlqen pëlhura, kështu që keni një dyqan përreth ...

 • Divan Blue Navy Corner

  Kur bëhet fjalë për divanet, një zgjedhje e pafund do të gjenerohet në mendjen tuaj bazuar në madhësinë e tyre, stil, materiali, zejtari, dhe të tjerët. Ka më shumë stile sesa mund të imagjinoni duke u përballur me kaq shumë lloje. Sidoqoftë, Tre gjërat themelore që vendosin një stil divani. Këto përfshijnë krahët, mbrapa, dhe këmbët e divanit, pavarësisht nëse është një divan qoshe me ngjyrë blu të kaltër. Përveç mbrapa, krahët, funde, ulëse, etj, më shumë përshkrime janë dhënë për të lexuar në lidhje me një divan kadife blu të kaltër .....

ON
LINJË
HULUMTIMI TANI